hu / en

Álláshirdetés – könyvelő munkakör betöltésére

A Közgazdaság- és Regionális Tudományi Kutatóközpont pályázatot hirdet könyvelő munkakör betöltésére. A munkaszerződés határozatlan időre szóló, teljes munkaidős - heti 40 órás munkarendben történő - foglalkoztatásra vonatkozik, 3 hónapos próbaidő kikötésével. A pályázatok benyújtásának határideje: 2021. május 23.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Közgazdaság- és Regionális Tudományi Kutatóközpont pályázatot hirdet

Könyvelő

munkakör betöltésére

Főbb feladatok, munkák:

  • a szervezet teljes körű, ÁHT szerinti könyvelése és főkönyvi egyeztetések elvégzése (előirányzat könyvelése, egyeztetése, szállító és vevő számlák, vegyes bizonylatok könyvelése, elhatárolások, készlet, tárgyi eszköz, bank-pénztár)
  • kapcsolódó adóbevallások elkészítése (havi, negyedéves, éves)
  • aktív részvétel a heti, havi és eseti riportok készítésében
  • részvétel a havi, negyedéves és éves zárási munkákban
  • negyedéves mérleg és kapcsolódó adatszolgáltatások összeállítása
  • éves beszámolóhoz tartozó egyeztetések elvégzése, éves beszámoló összeállítása
  • államháztartási és államháztartáson kívüli adatszolgáltatások összeállítása

Pályázati feltételek:

  • regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • államháztartási számvitelben való jártasság
  • magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office magas szintű ismerete)
  • büntetlen előélet
  • munkakörhöz kapcsolódó számviteli és adó szabályok magas szintű, naprakész ismerete

A pályázatelbírálásánál előnyt jelent:

  • EcoStat integrált ügyviteli rendszer ismerete

Előnyt jelentő kompetenciák:

  • hivatástudat, precizitás, önálló munkavégzés.
  • jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • akár azonnali munkakezdés
  • teljes munkaidő (heti 40 órás munkarend)
  • színvonalas irodai környezet
  • stabil bérezés, hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos csapat
  • változatos, összetett és kihívást jelentő feladatok

Jogállására a munka törvénykönyvéről szóló 2012.I. törvény rendelkezései az irányadóak.

A munkaszerződés határozatlan időre szól, 3 hónapos próbaidő kikötésével.

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Tóth Kálmán u. 4.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Részletes szakmai önéletrajz,
  • Végzettséget igazoló okiratok másolata,
  • Motivációs levél,
  • A munka törvénykönyve 5/A. 10 § (1) pontja szerinti adatkezeléshez hozzájáruló nyilatkozat.
  • A pályázat elnyerése esetén három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. május 23.

A pályázatok benyújtásának módja: A pályázatokat kizárólag elektronikus úton várjuk a hr@krtk.hu e-mail címre.

A pályázattal kapcsolatban tájékoztatást nyújt: Szabó Luca gazdasági vezető: 30/633-7446

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. május 31.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.krtk.hu honlapon szerezhet.

Adatvédelem: Az álláspályázatra jelentkezők adatainak kezeléséről szóló tájékoztató a pályázatot kiíró weboldalán az Adatvédelem menüpont alatt található.